עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

Orion 16 - Meklar 2 - Victory

22/06/2019 10:06
אוריון
נכתב בשבת, משחקים
זה פוסט על משחק מחשב,
המשחק מחשב שלכאורה הכינוי שלי פה הוא על שמו,
למעשה זה על משהו שאמרתי על המשחק בנסיבות מסוימות.

זה ניצחון שני ברציפות - הניצחון הקודם היה עם האלקארים, שהם גזע חייזרי שהתפתח מעופות ומאמינים בנבואה שהגזע האלקארי ישלוט מאופק לאופק ואכן במשחק הצלחתי להגשים להם את הנבואה וניצחתי, אז זה היה ניצחון מדעי - בניתי משהו שדרש ידע מתקדם.

במשחק הזה, הmeklar 2 - כלומר הניסיון השני לשחק כמקלארים - גזע ששינה את עצמו ושילב את עצמו עם מכונות ואביזרים קיברנטיים להיות חצי חייזר - חצי מכונה וזה עוד לפני שהחלו במרוץ החלל.

החלק הראשון במשחק הוא להשתלט על כמה שיותר טריטוריה פנויה ונוחה להגנה. עשיתי זאת בהצלחה והתיישבתי על יותר מרבע גלקסיה, תוך כדי זה שאני חוסם את התפתחות האלקארי שהופיעו גם במשחק זה, הפעם נגדי או מולי ליתר דיוק כי הם לא ממש היו גורם התנגדות, למעשה אף גזע לא היה ושיחקתי בדרגה אחת לפני הכי קשה לדעתי, שנקראת very hard. ההתיישבות הראשונית היתה טובה, חוץ ממני והאלקארי היו עוד 4 גזעים במשחק, שהבולטים בהם זה החאנות הטראנית (דמויי אנוש עם סיפור ייחודי שלא קראתי) והגזע הפסילוני המאד טכנולוגי שלמזלי לא הצליח להתיישב על נתח גדול מדי מהגלקסיה.

השלב הבא במשחק היה לפתח את האימפריה החללית המקלארית שרק הוקמה. לבנות טכנולוגיה ומבנים וליישב את כל הפלנטות בטריטוריה, בתוך הטריטוריה היה גם כוכב אוריון שכבשתי אותו מהגארדיאן - החללית העתיקה השומרת עליו והפכתי אותו למרכז לייצור ספינות חלל ענקיות, יש הרבה כוכבים חוץ מאוריון, אבל הוא בהחלט כוכב זוהר.

לאט לאט נכנסתי לכיבוש חלל, בעוד שהגנומלים הסוחרים והטראנים מחלקים בינהם את שטחי הגזע הטריליאני האקווטי שלא התיישבו על יותר מ3-4 כוכבים, אני כבשתי את 2 הכוכבים של האלקארי ואז הכרזתי מלחמה על הפסילונים, שהיו איום עקב המחקר המהיר והיצירתי שלהם, ניצחתי את הצי שלהם עם הצי שלי ולאחר מכן כבשתי את כל הכוכבים שלהם, חוץ מאחד שהשארתי עוד לעוד זמן מה, כדי שאוכל ללמוד טכנולוגיות שונות מהם בצורה של ריגול, הטכנולוגיה שלי היתה למעשה קצת יותר מתקדמת משלהם אבל מכיוון שהם יצירתיים הם מקבלים את כל הענפים של הטכנולוגיות שהם חוקרים ועל כן היה להם מבחר טכנולוגי.

לאחר שנמאס לי מהריגול, כבשתי את הכוכב הפסילוני האחרון, חיזקתי עוד קצת את הצי, הגעתי לטכנולוגיה המקסימלית במשחק ויצאתי לסיים אותו.

יש מספר אפשרויות לנצח משחק באוריון 2016 וזה בניגוד למשחקים הראשונים שהיה בהם רק כיבוש טוטאלי או ניצחון דיפלומטי,
בחרתי בכיבוש טוטאלי ופתחתי במלחמה ב2 חזיתות נגד הטראנים והגנומלים שהם היחידים שנותרו במשחק. עובר מכוכב לכוכב וכובש אותו כשבדרך גם 3-4 קרבות חלליים גדולים נגד ציי המלחמה של אותם חייזרים. יכלתי לנצח גם ניצחון דיפלומטי, כי היו בחירות 3-4 תורות לפני כיבוש הכוכב האחרון, אך נמנעתי מלהצביע ולא היתה בחירה והמשכתי בכיבוש - עד כיבוש הפלנטה האחרונה.

וניצחתי במשחק.
הזה.
(כשאני לא מסטול אגב ברגע הניצחון, כמה מוזר.....)

----------------------------
שתהיה שבת שלום, השבוע חזרתי לשמור שבת כדרכי ורק אני רוצה להגיד שעקרונית מותר לי עבודה קלה לשם עונג שבת, כל הבעיה היתה שלא עשיתי את השבת כמו שכתבתי עליה במכתחילה וקצת השתעממתי מהשבת פה ושם וזה לא אמור לקרות.. בינתיים עוברת בסדר סך הכל. יש גם ביקור משפחתי ואולי אני אחפש עוד מעט איזה סרט לראות ואיישם הלכה למעשה את הפוסט שלפני זה. אני אתמסטל עוד קצת ואראה מה מתחשק לי.
שבת שלום.IM AL
22/06/2019 16:07
היי,
התמונה שלך נורא דומה לשלי ...
זה מבלבל .
אוריון
22/06/2019 20:14
שניהם כחולות, חוץ מזה שונה לגמרי :)
IM AL
22/06/2019 22:31
אני הייתי קודם חחחח תחליף. :)
אוריון
23/06/2019 02:14
אין סיבה סורי. שונה לגמרי, הדבר הדומה שזה איכשהו כחול ייש איזה עיגול לבן אבל אצלך שזה נראה כמו איזה מים ואצלי זה שונה. חוץ מזה זה כבר כמעט חודש וראית את זה, מה נזכרת דווקא עכשיו?
אוריון
23/06/2019 02:17
הסתכלתי קצת על סמלים בחלק של edya של החברים שלה, גם לhaunted princess יש סמל כחול עם כתמים וגם לעוד 2, אם הם לא מחליפים, גם אני לא. ולhaunted princess יש סמל הרבה יותר דומה לשלך מהסמל שלי.
אוריון
23/06/2019 02:20
ולבסוף אם תשים לב, כשאתה מגיב - רשום גם השם שלך... אז בכלל אי אפשר לטעות בתגובות.
IM AL
23/06/2019 12:57
הכל בסדר :)
תהנה סתם דומים נחיה עם זה בשלום.
אוריון
23/06/2019 17:39
פיס מן
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות

חברים
edyaVenus
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון